Statystyki Onet.pl digartfolio.pl
O Autorze


Obraz dla ofert handlowych.

Zaletą współpracy z nami jest to, że inwestując w nasze usługi, inwestują Państwo w swoją firmę w rezultacie zyskując prestiż marki i zaufanie swoich klientów. Gwarantujemy kompleksową i komfortową obsługę, zapewniając najwyższą jakość obrazu. Zapraszamy do współpracy.

OFERTA SPECJALNA !

Pomagamy zaoszczędzić Państwu pieniądze.
Tylko teraz, cena za jedno zdjęcie produktu
na białym tle już od 7zł/szt.

Fotografia odzieży z udziałem modelek lub modeli już od 20zł/szt.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę z zakresu fotografii komercyjnej i produkcji wideoklipów promocyjnych. W cenie usługi zapewniamy dobór i udział modelek i modeli dopasowanych do tematu zlecenia, jak również gwarantujemy profesjonalne przygotowanie ich do udziału w projekcie. Odpowiadają za to osoby z dużym doświadczeniem w branży, które zawodowo zajmują się makijażem, stylizacją fryzur i ubrań. Zlecenie realizowane jest przy użyciu bardzo zaawansowanych narzędzi i technik pracy.

Każdy klient otrzymuje od nas materiał, który jest dostosowany do miejsca jego publikacji, tak aby jak najatrakcyjniej eksponował on markę, produkt lub usługę klienta.

W przypadku fotografii, każdy klient, oprócz podstawowego materiału do prezentacji w internecie, jako gratis otrzymuje od nas wszystkie pliki w oryginalnym rozmiarze, który wynosi do 21 milionów pikseli 300ppi (format PNG). Jest to bardzo duży obraz, który zapewnia możliwość bezstratnego powiększenia fragmentu odzieży do stopnia umożliwiającego dojrzenie struktury tkaniny z których została ona wykonana. Z tak dużego obrazu można wykadrować kilka dodatkowych zdjęć przedstawiających wybrane detale, bądź można zamieścić obraz w całości i dać klientowi swobodę w dokładniejszej ocenie produktu. Obraz w formacie PNG 300ppi znakomicie prezentuje się nawet na bardzo dużych mediach reklamowych takich jak banery, plakaty i billboardy.

W przypadku produkcji wideoklipów oferujemy możliwość rejestracji obrazu w formacie RAW, w którym rejestrują ¬tylko profesjonalne kamery filmowe wykorzystywane w czołowych produkcjach współczesnego kina. Ten format gwarantuje maksymalną ilość detali i zadziwiającą rozpiętość tonalną kolorów.

Oferta zawierająca bardziej szczegółowy zakres usług, wraz z cennikiem, jest wysyłana do każdego klienta pocztą elektroniczną po wcześniejszym sprecyzowaniu wymagań dotyczących realizowanego projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio :

http://www.fashionple.com/promoimage/projects/

http://mateuszk83.digartfolio.pl/

http://vimeo.com/user13178000
Telefon Email
501487844